* O filmu

Polsko-česká koprodukce

Drama tří katolických kněží pohledem polského režiséra Wojciecha Smarzowského, jedné z největších současných filmařských osobností

Producent: PROFIL FILM Varšava

Koproducent:  BIO ILLUSION, ČR

Podpora: Státní fond kinematografie

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města OSTRAVY!!!  

*

Tři

Partneři

 PROJEKT je realizován s finanční podporou
statutárního města
OSTRAVY!!!

Nejenom architektonické skvosty Prahy nebo malebná jihočeská krajina či moravské vinice, ale také město Ostrava láká domácí i zahraniční filmaře při natáčení filmů i televizních seriálů jako atraktivní lokalita.

Dušan Klein, Jiří Svoboda, Martin Šulík, Jan Kubišta – to je jen několik jmen známých režisérů, kteří si zvolili pro své filmy Ostravu.  Natáčely se tady filmy Konto separato, Město nic neví, seriál Strážce duší nebo Sametoví vrazi … V Ostravě –Porubě se ale proháněl i Van Diesel, když  zde natáčel  francouzský režisér Mathieu Kassovitz film  Babylon A.D.

Ostrava má prostě úžasné fotogenické lokality a je škoda je nevyužít.

V červenci a srpnu 2017 se usadili v Ostravě polští filmaři v čele s vynikajícím režisérem Wojciechem Smarzowskym. Tady, v Ostravě, ale také v Opavě, Orlové či Košeticích vznikaly důležité sekvence filmového dramatu s prostým názvem TŘI.

Drama TŘI vzniká v polsko-české koprodukci. Ve zmíněných lokalitách se natáčelo 22 dní. V některých dnech stálo před filmovou kamerou i 200 komparzistů.

Po skončení natáčení v ostravských a dalších lokalitách Moravskoslezského kraje se štáb Wojciecha Smarzowského  přesunul zpátky do Polska – do Krakova a jeho okolí.

 
Copyright © 2018 Bio Illusion, s.r.o.