* Aktuality

PREMIÉRA: 20. 11. 2013

PRODUCENT
 
KOPRODUCENT
 
DISTRIBUCE
 
PODPORA
 
PARTNEŘI
 
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
   

Bella Mia

Aktuality

Repríza Bella Mia na Primě

V neděli 15. 9. 2019 ve 14:20 vysílá Prima opakování dramatu Bella Mia v režii Martina Duby s Petrem Formanem a Zuzanou Norisovou v hlavních rolích.
 

Bella Mia se představí v Indii

Ve čtvrtek 21.listopadu 2013 bude mít oficiální premiéru v českých kinech nový snímek z produkce Bio Illusion BELLA MIA – drsný a zároveň poetický film o svobodě, lásce a… kravách s Petrem Formanem a Zuzanou Norisovou v hlavních rolích. Téměř souběžně s českou premiérou bude mít tento výjimečný příběh i mezinárodní premiéru v Indii, tedy v zemi, kde je kráva považována za posvátné a nedotknutelné zvíře.
 
 

Soutěžte s filmem Bella Mia

„Mléko z farmy“ odstartovalo 8.října také soutěž o své produkty a zajímavé ceny, které se váží k filmu BELLA MIA – filmu, který vypráví hluboce lidský příběh o lásce, svobodě… a kravách. Podrobné informace o soutěži najdete na stránkách www.mlekozfarmy.cz.

 

Bella Mia v hudebním studiu

Józef Skrzek, jeden z největších polských skladatelů a člen legendární a v Polsku kultové skupiny SBB, natáčí v těchto dnech až do 26.7. hudbu pro film Bella Mia ve Štětíně. Józef Skrzek je polský multiinstrumentalista, velká rocková osobnost a skladatel, který v roce 1971 založil rockovou skupinu SBB.
 

Bella Mia se přestěhovala do Polska

Dokončovací práce filmu Bella Mia se definitvně přesunuly do Polska, kde o něj teď pečuje polský koproducent Arkadiusz Wojnarowski. Hudba Jozefa Skrzeka se bude nahrávat od 22. července ve Štětíně. Obrazovou postprodukci má na starosti studio ORKA ve Varšavě. Pro režiséra Martina Dubu to znamená, že stráví léto na cestách mezi těmito dvěma polskými městy.
 

Poslední klapka

Po více než dvou létech skončilo natáčení filmu BELLA MIA, který vypráví nevšední příběh o lidech a zvířatech, o lidské aroganci a obyčejné touze touze po slobodě a harmonii. Poslední natáčení den připadl na pátek 24. srpna 2012 a na place se sešli vedle nepočetného štábu i téměř všichni herci: PETR FORMAN, IGOR OROZOVIČ, ZUZANA NORISOVÁ, PETR RAJCHERT, BŘETISLAV RYCHLÍK, ANNA FIALOVÁ a další.
 

Filmový štáb Martina Duby se vrací do Prahy

V pátek 2. září skončilo další natáčení filmu Bella Mia. Režisér Martin Duba a jeho malý filmový štáb se vrátili do Prahy a malebná vesnička Roprachtice se vrátila opět ke svému běžnému životnímu rytmu. Část realizačního štábu tady ale zůstává – stádečko krav v čele s krávou Belou, která se dokázala postavit člověku a uhájit nejen svoje právo na svobodu, ale dát tuto šanci i svému potomku.
 

Producenti na natáčení

Ve středu 17. srpna 2011 se přijeli podívat na natáčení filmu Bella Mia producenti: Miloslav Šmídmajer za Bio Illusion a profesor Aleš Tříska za Cinemart. Nemohli si vybrat lepší termín – den rozzářený sluncem a provoněný létem nabídl ten nejkrásnější pohled na nádherné okolí vesničky Roprachtice, kde se odehrává dramatický příběh o touze po volnosti a harmonii.
 

Pondělí 15. srpna 2011 / Roprachtice / Jizerské hory

Začala další etapa natáčení filmu Bella Mia. Do malebné vesničky Roprachtice v Jizerských horách se vrátil filmový štáb režiséra a kameramana Martina Duby, který tady už v listopadu minulého roku natáčel důležité pasáže z filmu, ale zatím jenom se zvířaty – malým stádečkem krav, které je vlastně tím nejdůležitějším článkem celého příběhu.
 

Dopis přátelům kravičky Yvonne

Zdravím vás, přátelé, jsem filmař, který po čtrnácti letech dospěl k realizaci celovečerního filmu „Bella Mia“. Je to příběh o útěku krav do volné přírody, postavený na skutečné události, která se stala v roce 1997 asi 60 km od hlavního města Prahy v naší České republice.
 

Bella Mia – natáčíme!

V půvabné vesničce Roprachtice vznikají první záběry filmu Bella Mia, baladického příběhu o lidské aroganci a obyčejné touze po volnosti a harmonii. Scénář napsal skvělý Marek Epstein na námět Martina Duby, který je i režisérem a kameramanem filmu.

 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.