* Aktuality
PRODUCENTI
 
 
 
 
GENERÁLNÍ PARTNER
 
 
 
 
HLAVNÍ PARTNEŘI
 
 
 
 
 
PP PARTNEŘI
 
 
 
 
 
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
 
 
 
 
 
 
 
 
PODĚKOVÁNÍ
 
 
 
 
DISTRIBUCE
 
 
Výroba filmu byla podpořena Českou republikou prostřednictvím Státního fondu kinematografie z programu filmových pobídek
 
 

Celebrity s.r.o.

Aktuality

Celebrity potřetí

Potřetí opakuje PRIMA v prime time 4. 1. 2019 komedii Celebrity s.r.o. parodující nekonečné televizní seriály. Repríza neděle 6. 1. v podvečer.
 

Celebrity s.r.o. – v Praze a Bratislavě!

Komedie ze zákulisí natáčení nekonečného tv seriálu má za sebou slovenskou i českou premiéru. V Praze proběhla premiéroví projekce v kině Lucerna v úterý 27.října. Diváci ocenili nejen film, ale i skutečné historky z natáčení, které s gustem vyprávěli herci i tvůrci.
 

Celebrity s.r.o. se připravují do kin

Nová česká komedie r. Miloše Šmídmajera o natáčení nekonečného seriálu, ale také o lásce, přátelství a možná i zločinu půjde do distribuce souběžně v českých i slovenských (!) kinech od čtvrtka 29. října 2015. Ještě před tím se „celebrity“ představí na řadě regionálních i partnerských předpremiér v Opavě, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Litomeřicích, Ružomberku a dalších městech.
 

Celebrity s.r.o. si užily první potlesk a smích

Odvážnou komedii ze zákulisí natáčení nekonečného televizního seriálu jako první otestovali v kině Atlas 15. 10. 2015 zástupci „energetické“ partnerské společnosti Big Shock. Tentokrát nebyl smích v jejich popisu práce, byli však skvělými diváky.
 

Iluze pro Celebrity s.r.o.

Komedie Celebrity s.r.o. má už svoji ústřední písničku. Jmenuje se Iluze a složil ji a nahrál se svou kapelou zpěvák Michael Foret, který si ve filmu zahrál i malou roli porodníka. „Je mi velkou ctí, že mi Miloš Šmídmajer nabídl možnost složit tuto písničku k filmu, který je opravdu zábavný...

 

Celebrity a trocha matematiky

Celkový počet natáčecích dní: 29
1. etapa natáčení: 1. natáčecí den – středa 18. 3. Barrandov, Praha; poslední natáčecí den – noc z pátku na sobotu (17 .4. – 18. 4), Řevnice
2. etapa natáčení: 1. natáčecí den – pondělí 13.7., Vlkolínec (Slovensko); poslední (29.) natáčecí den – pátek 17.7. Rožnov pod Radhoštěm
Natočeno 169 obrazů, 818 záběrů a zaznělo 2 306 klapek.

V posledních záběrech bylo před kamerou 128 oveček!

 

Poslední klapka pro Celebrity

Ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm skončilo v pátek 17. 7. 2015 v pozdních odpoledních hodinách natáčení komedie Celebrity. Natáčecí směna však neskončila – pokračovalo se dotočnou a teprve při prvních ranních červánkách se štáb začal pomalu rozcházet, i když se nikomu nechtělo.

 

Celebrity na Slovensku

Po dvouměsíční přestávce se štáb režiséra Miloše Šmídmajera stěhuje na Slovensko a na Moravu, kde se budou natáčet poslední záběry komedie Celebrity s.r.o. Nejdříve to bude v malebné vesničce Vlkolínec nedaleko Ružomberku, pak ve skanzenu Rožnov pod Radhoštěm. K českým hercům se tady připojí i jejich slovenští kolegové, například skvělý Marián Geišberg, který si zahraje svérázného vesničana Jožku.
 

Narozeninový dort pro Marii Vikovou

Filmaři milují narozeninové oslavy svých kolegů přímo na place. V Celebritách oslavila  narozeniny skutečná herecká celebrita, výjimečná ostravská herečka Marie Viková, která si ve filmu zahrála křehkou paní Danuškovou. 

 

Celebrity na 55. Zlín Film Festivalu

První záběry z natáčení komedie Celebrity s.r.o. představil na MFF ve Zlíně režisér a producent  Miloš Šmídmajer spolu s Jiří Mádlem, který je s Petrem Hudským autorem scénáře a zahraje si ve filmu i hlavní roli. Navázali tak na úspěšnou spolupráci, která by se dala vyjádřit třemi P: Peklo s princeznou, Probudím se včera a Pojdeme k moři.

 

Celebrity v papučích

V noci z pátku na sobotu (17. – 18. 4. 2015) skončila první etapa natáčení filmu Celebrity s.r.o. Natáčelo se v honosné vile v Řevnicích, kde i filmaři museli povinně do návleků. A pěkně to klouzalo! Ušetřeni byli jen herci, třeba Jirka Mádl nebo Vilma Cibulková.
 

Natáčíme Celebrity s.r.o.

První klapka komedie ze zákulisí natáčení nekonečného televizního seriálu „padla“ ve středu 18. března 2015 ráno o půl deváté ve Starých halách na Barrandově. Film odstartoval režisér Miloš Šmídmajer, prvními herci před kamerou Martina Duby byli Zuzana Bydžovská, Ladislav Mrkvička a Jiří Mádl, který hraje hlavní roli a je spolu s Petrem Hudským i autorem scénáře.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.