* Aktuality

PREMIÉRA: 28. 2. 2013

 
Generální partner
 
Hlavní partner
 
Partneři
 
Hlavní mediální partner
   
 
Mediální partneři
   
   
   
 
Podpora
 
Producent
 
Koproducent a distribuce

 

Čtyřlístek zas a znova

Tradičně se na obrazovkách v závěru roku objevuje Čtyřlístek ve službách krále: poprvé na Nově 28. 12. 2019 v 11:15, pak na Nova Cinema 30. 12. 2019 v 16:45 a o Silvestra ještě jednou v 11:20.
 

Nový rok se Čtyřlístkem

Podruhé začíná Nova rok s animovaným filmem z naší produkce. Tentokrát uvádí Čtyřlístek ve službách krále v 9:15 hod. 1. 1. 2019 a o dva dny později 3. 1. v 18:20 hod. na Nova Cinema.
 

Čtyřlístek v Indii

Na Mezinárodním filmovém festivalu dětských filmů 2013 THE GOLDEN ELEPHANT (ICFF), který proběhne v první polovině listopadu v indickém Hydebaradu, se v informativní sekci „Czech Focus“ představí dva dětské filmy z produkce Bio Illusion. Tím prvním je letošní premiérová novinka Michala Žabky Čtyřlístek ve službách krále a tím druhým animovaná pohádka Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?
 

PRIBINA TDK slavila narozeniny se Čtyřlístkem

Kocourek Pribináček pozval Fifi, Myšpulína, Bobíka i Pinďu, kamarády z filmu Čtyřlístek ve službách krále do Přibyslavi na veselou a „mlsnou“ oslavu 90. narozenin firmy PRIBINA TDK, která se stala hlavním partnerem filmu. A jestli si vzpomínáte, tak Kocourek Pribináček si v tomto filmu také s chutí zahrál a malinko laškoval s Fifinkou – jak by ne, tu milujeme všichni!
 

Čtyřlístek ve službách krále na DVD

Od prvního července 2013 si lze zakoupit DVD s filmem exkluzivně v prodejnách obchodního řetězce TESCO Stores ČR, od září pak v běžných i specializovaných prodejnách DVD.
 

Dárky od HM STUDIA Hračky a PRIBINÁČKU

Na báječné dárky od HM STUDIA Hračky, generálního partnera filmu Čtyřlístek ve službách krále, se mohou těšit žáci jedné třídy Fakultní základní školy Chodovická 2250 z Horních Počernic. V Základní škole a mateřské škole Merhautova 37 v Brně si zas budou pochutnávat žáci jedné třídy celý měsíc na PRIBINÁČKU od hlavního partnera filmu PRIBINY TDK.
 

Čtyřlístek ve službách krále ve Zlíně

Jeden den na 53. MFF pro děti a mládež ve Zlíně patřil filmovému Čtyřlístku. Na dopoledním programu byla projekce filmu s autogramiádou, na kterou přijel i výtvarník Jaroslav Němeček. Odpoledne proběhla výtvarná soutěž, kdy děti malovaly na chodník desítky Fifinek, Myšpulínů, Bobíků a Pinďů. Ostatně právě Pinďa získal svému malému malíři první cenu, protože prý měl ty nejlegračnější uši, vysvětlil svůj výběr producent filmu Miloš Šmídmajer.
 

Čtyřlístek a workshop ve Zlíně

Nejen děti si užily oblíbené komiksové hrdiny Fifinku, Myšpulína, Bobíka a Pinďu na festivalu ve Zlíně, kteří sem přijeli představit film Čtyřlístek ve službách krále. O filmovém Čtyřlístku se mluvilo i v rámci festivalových odborných workshopů. Producent filmu Miloslav Šmídmajer seznámil auditorium s problémy financování filmu a s dnes hodně diskutovanými možnostmi i úskalími tzv.
 

Čtyřlístek – 200 000

Film Čtyřlístek ve službách krále atakuje hranici dvou set tisíc diváků a zatím je letošním druhým nejúspěšnějším filmem v distribuci. Kniha Čtyřlístek ve filmu je zase letos nejúspěšnější a nejprodávanější dětskou knihou.
 

Hudba z Čtyřlístku na CD

EMI vydala soundtrack s hudbou Ondřeje Soukupa k filmovému Čtyřlístku. Hudba sklidila velmi pozitivní reakce od kritiky i diváků.
 

Čtyřlístek ve službách krále má hudbu vskutku královskou

Čtyřlístek ve službách krále konečně vtrhnul do kin! Neváhejte a běžte se na něj podívat! Dobrodružný příběh s nerozlučnou čtveřicí z třeskoprských kamarádů Fifinkou, Bobíkem, Myšpulínem a Pinďou se na plátnech kin objevuje prvně a má co nabídnout. Čtyřlístek si totiž pěkně užije s králem Rudolfem II.
 

Čtyřlístek ve službách krále vyšel i na CD

Originální příběh z filmu si můžete nyní užít i jako audioknihu na CD! Fifinka, Myšpulín, Pinďa a Bobík zachraňují nejen krále Rudolfa II. a jeho království, ale i svět před ledovou zkázou! Na sklonku února vyšla a na slavnostní premiéře byla pokřtěna stejnojmenná zvuková nahrávka ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE.
 

Charitatívni projekce

Pro Nadaci Hledáme rodiče proběhne speciální představení filmu Čtyřlístek ve službách krále v Premiere Cinemas Park Hostivař v neděli 3. 3. 2013. Tentýž den si na projekci pozval své hosty generální partner filmu HM Studio hračky.
 

Čtyřlístek ve službách krále cestuje

Myšpulína, Pinďu, Bobíka i Fifinku můžete potkat v těchto dnech v řadě měst, kde se film promítá. Čtyřlístek postupně zavítá do České Lípy, Náchoda, Doks, Plzně, Brna, Uherského Hradiště, Českých Budějovic nebo Kralup.
 

Slavnostní premiéra v Hostivaři

Slavnostni premiéra filmu Čtyřlístek ve službách krále proběhla ve středu 27.2.2013 v Premiere Cinemas Park Hostivař za účasti režiséra Michala Žabky, výtvarníka Jaroslava Němečka a herců Terezy Bebarové, Vladimíra Javorského, Miroslava Táborského a Bohdana Tůmy.
 

Čtyřlístek ve službách krále – Pinďa v dabingovém studiu

Čtyřlístek ve službách krále právě míří kin. Fifinka s Pinďou, Myšpulínem a Bobíkem si užili pořádnou dávku dobrodružství, legrace i mluvení namísto tradičních komiksových bublin. Pamatujete si zajíce Pinďu ze Čtyřlístku? Trochu smolař, trochu nešika...
 

Čtyřlístek umí nejen mluvit, ale i zpívat

Ahoj, holky a kluci! Ahoj taky, dospěláci! hlásí se Vám přímo z filmu reportérka Káťa Hvozdíková z Telerádia Třesk a Prsk přímo z Třeskoprsk! Čtyřlístek ve službách krále se řítí do kin! Zahrála jsem si se Čtyřlístkem ve filmu, tak Vám o něm můžu něco prozradit: To by ale film nebyl filmem, kdyby k němu nevznikla i pořádná písnička, tím spíš, když v samotném příběhu sehraje klíčovou roli přímo na popravišti.
 

Čtyřlístek ve službách krále: Obsazení potvrzeno

Ahoj, holky a kluci! Ahoj taky, dospěláci! Hlásí se vám Káťa Hvozdíková z Telerádia Třesk a Prsk přímo z Třeskoprsk! Čtyřlístek ve službách míří na sklonku února do kin, tvůrci filmu dokončili konečně během vánočních svátků finální verzi dabingu, a tím se vyjasnilo též konečné obsazení filmu.
 

Čtyřlístek ve službách krále v kinech od 28. února

Vážení a milí příznivci Čtyřlístku, máme pro Vás jednu dobrou a jednu méně příjemnou zprávu. Po nedávné projekci je jasné, že film Čtyřlístek ve službách krále bude patřit k našim nejkrásnějším českým animovaným filmům. Jen si na něj budeme všichni muset počkat malinko déle. Ale věřte, bude to stát za to! S našimi kreslenými hvězdami se uvidíte v kinech od 28. února 2013. 

 

Slavnostní inaugurace poštovních známek

Fifinka, Bobík, Pinďa a Myšpulín se už zabydleli na poštovních známkách před dvěma lety. Tyto oblíbené komiksové postavičky uvedly na trh první "samolepící" známky, navíc s písmenkovým označením jejich nominální hodnoty. Česká pošta letos přišla s další novinkou – poštovními známkami, které jsou poprvé tematicky věnované českému filmu! A tím je právě Čtyřlístek ve službách krále.

 

Muzeum Čtyřlístku

V neděli 11. listopadu 2011 bylo v Městské knihovně v Doksech slavnostně otevřeno Muzeum Čtyřlístku za účasti "stvořitele" populárních komiksových postaviček, výtvarníka Jaroslava Němečka, paní Evy Burešové, starostky městečka Doksy a dalších významných hostů včetně Fifi, Myšpulína, Bobíka a Pindi v nadživotní velikosti, kteří se ujali hostitelských povinností.
 

Pracovní projekce

ZÁŘÍ 2011
V pražském studiu experimentálního kresleného filmu ALKAY ANIMATION PRAGUE, kde probíhá realizace scénáře pod vedením režiséra Michala Žabky a ředitele studia Petra Horáka, se uskutečnila další pravidelná pracovní projekce tzv. animatiku za účasti producentů filmu Miloslava Šmídmajera (Bio Illusion) a profesora Aleše Třísky (CinemArt).
 

Teaser 2

SRPEN 2011
V kinech se promítá další upoutávka na animovaný film Čtyřlístek ve službách, která vznikla opět ve Studiu Alkay. Počet filmových kopií 75 a DCP pro digitální kina. Scénář napsal Miloslav Šmídmajer, režíroval Michal Žabka, hudbu složil Ondřej Brzobohatý, komentář namluvil Martin Stránský. V kinech uvidí diváci film v lednu 2013.
 

Teaser

PROSINEC 2010
Na plátna kin přichází TEASER k filmu Čtyřlístek ve službách krále, který vyrobili ve Studiu ALKAY, kde vzniká celý filmový příběh s oblíbenými komiksovými postavičkami. Teaser jde do kin v počtu 50 filmových klopií a ve verzi DCP pro digitální kina.
 

Tisková konference

Ve středu 22. září 2010 se v kině Evald na národní třídě uskutečnila tiskovka k zahájení realizace animovaného filmu Čtyřlístek ve službách krále. Producenti Miloslav Šmídmajer (Bio Illusion) a Aleš Tříska (CinemArt) seznámili přítomné novináře s „historií“
 

Čtyřlístek konečně na filmovém plátně!

Legendární Čtyřlístek oslavil v dubnu 2010 už 40. výročí své existence! Bio Illusion spolu se Cinemartem připravují první celovečerní fim s populárními hrdiny Čtyřlístku výtvarníka Jaroslava Němečka a z pera scénáristů Hany a Josefa Lamkových. Jako reřisér byl osloven talentový Michal Žabka.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.