*

Jak básníci neztrácejí naději

Partneři

Coldrex
Expert na chřipku a nachlazení. Komplexní řada Coldrex zahrnuje univerzální přípravky pro účinné řešení příznaků chřipky a nachlazení - horký nápoj Coldrex HotRem, Coldrex tablety, Coldrex MaxGrip se zesíleným účinkem a jedinečný Coldrex Nite pro noční léčbu. V řadě Coldrex najdete také specialisty - přípravek proti kašli Coldrex Broncho a Coldrex LaryPlus proti bolesti v krku.

Mazda
Japonské automobily špičkové kvality do ČR dováží společnost AUTO PALACE PRAHA, výhradní distributor značky MAZDA. Vůz střední třídy MAZDA 6 získal prestižní ocenění AUTO ROKU 2003 a také novinky podzimu - sportovní MAZDA RX-8 či MAZDA 3 mohou mít díky skvělému poměru kvalita/cena nejvyšší ambice.

Teta
Teta je největší síť drogerií v ČR, a to z hlediska obratu i počtu prodejen. Sdružuje 300 drogerií. Majitelem značky Teta a organizátorem řetězce je výhradně česká firma p.k. Solvent, s.r.o.

Wella
WELLA je výrobce a distributor vlasové kosmetiky pro maloobchod i pro profesionální využití a prodej v kadeřnických salonech. Tržní podíly řadí WELLU na přední místa v žebříčku firem na našem trhu. Solidnost firmy a vnímání špičkové kvality výrobků zákazníky WELLY bylo ve všech třech proběhnuvších ročnících oceněno prvním místem v prestižní anketě o nejdůvěryhodnější značku, kterou pořádá vydavatelství Reader´s digest. V letošním roce se firma WELLA připojila k světovému kosmetickému gigantu Procter & Gamble a tím vzniklo největší kosmetické imperium na Světě.

Starobrno
Starobrno a.s. je největší pivovarnickou skupinou na jižní Moravě a 5. rámci v ČR. Mezi portfolio patří značky Starobrno, Hostan, Baron Trenck a Draci. Nejoblíbenější značka piva na jižní Moravě - Starobrno je oceňována nejenom milovníky piva, ale také odborníky na degustačních soutěžích a pyšní se oceněním 1. místo v soutěži České pivo roku 2002 v obou vyhlášených kategoriích – výčepních piv a ležáků. Značka Starobrno je vnímána již řadu let jako synonymum humoru, přátelské sounáležitosti a tradice spojené s Brnem a jižní Moravou.

Falcon
Distributor filmu.


 Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie

Koproducent:

Česká produkční Invest, a.s.

Zvláštní poděkování za pomoc při realizaci filmu patří:
Monima s.r.o.
ARDO
Město Mělník
C & A
AINA – Palác Flora
K-Oukey – Lenka Jachninová
Helena Fejková
Komerční banka a.s.

Producent dále děkuje za pomoc:
Nemocnice Kladno
Hasiči Mělník
Pražská záchranná služba – MUDr. Zdeněk SCHWARZ a Michal PETRUS
Ústav sociální péče v Kostomlatech
Hotel Le Palais, Praha
Lékárna U zámku, Mělník
ČSA
Penzión Bonaparte, Praha
Mgr. Pavel Hermanovský ze Zlatého Šífu, Mělník
RZ Bohemia s.r.o., Dobříš
 
Copyright © 2019 Bio Illusion, s.r.o.