* Aktuality

 

 

Hlavní partneři

   

Speciální partner

Partneři

   

Mediální partneři

      

 Metropolis 80x

*

Miloš Forman: Co tě nezabije...

Formanova premiéra

V úterý 7. října 2009 poskytlo pražské kino Světozor prostor pro slavnostní premiéru celovečerního filmu MILOŠ FORMAN: Co tě nezabije…, který přináší svědectví o vzrušujícím životním příběhu slavného oskarového režiséra.

Večerem provázel Jiří Mádl, který s lehkým humorem seznámil přítomné se svým vskutku originálním podílem na tomto filmu, kdy v Muzeu moderního umění v New Yorku, kde se také dokument natáčel, v nepředstavitelném chaosu nechtěně srazil na kolena krásnou neznámou ženu. Teprve když ji uviděl po boku herce a producenta Michaela Douglase a režiséra Miloše Formana, ke svému zděšení pochopil, že napadl známou herečku Catherine Zeta Jones! Nemohl se jí však omluvit, protože v tu chvíli český filmový štáb o patro výš „sejmul“ pod náporem davu několik filmových plakátů a byl vykázán z Muzea. I přes tyto drobné nepříjemnosti a kolize byl dokument natočený a mohl být představen premiérovému publiku, které se skvěle bavilo a ocenilo vypravěčský talent Miloše Formana i jeho smysl pro humor vřelým potleskem, kterým vyjádřilo samozřejmě i uznání tvůrcům filmu v čele s režisérem a producentem Milošem Šmídmajerem.

Od 8. října se mohou diváci těšit na stominutové setkání s úžasným člověče a tvůrcem Milošem Formanem na filmových plátnech v kinech po celé republice.

 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.