* Partneři

 

 

Hlavní partneři

   

Speciální partner

Partneři

   

Mediální partneři

      

 Metropolis 80x

*

Miloš Forman: Co tě nezabije...

Partneři

 

PRODUCENT  DĚKUJE HLAVNÍM PARTNERŮM FILMU

  

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních  prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě klasických prodejen a kiosků se specializuje na obchody typu „shop in shop“ v řetězcích supermarketů a nákupních centrech. Mimo běžného, výše uvedeného sortimentu, se úzce specializuje na prodej prémiových doutníků z Kuby, Nicaragui, Dominikánské republiky, Kostariky aj. V dnešní době společnost VALMONT CR, spol. s r.o. vlastní  či provozuje více než 70 prodejen na celém území České republiky.

Společnost Valmont od počátku svého působení aktivně podporuje kulturní, společenské a sportovní akce. Bylo nám potěšením spolupodílet se na tomto dokumentu, nahlédnout do filmové kuchyně a sdílet s Milošem Formanem vášeň pro dobrý doutník…

Ing. Radek Janíček
jednatel, Valmont CR spol. s r.o.
http://www.valmont.cz/

Společnost GTS NOVERA je celonárodní telekomunikační operátor, který poskytuje v garantované kvalitě komplexní portfolio hlasových, datových a internetových služeb. Vznikla v roce 2005 spojením dvou telekomunikačních operátorů GTS CZECH a  Aliatel. V roce 2006 pak úspěšně dokončila akvizici dalších operátorů působících na českém trhu – společností Contactel, Telenor Networks a Nextra. GTS Novera je součástí silné mezinárodní skupiny GTS Central European Holding B.V. (GTS CE), která je významným poskytovatelem telekomunikačních služeb v regionu střední a východní Evropy a sdružuje přední telekomunikační operátory v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku a v České republice.

Celosvětový telekomunikační časopis Capacity vyhlásil skupinu GTS CE již dvakrát nejlepším velkoobchodním operátorem ve střední a východní Evropě, a to za roky 2005 a 2007. Roční tržby skupiny GTS CEH se pohybují okolo 12 miliard Kč. GTS Novera, která má v současnosti přibližně 600 zaměstnanců, se na nich podílí téměř 6 miliardami Kč.

http://www.gtsnovera.cz/

 

PRODUCENT DĚKUJE PARTNERŮM FILMU

Společnost OHL ŽS, a.s. je multioborovou stavební firmou, která ve svém oboru patří mezi 5 nejvýznamnějších stavebních společností působících v České republice. Dle vyhodnocení Svazu podnikatelů ve stavebnictví je na 5. místě v kategoriích „podniky stavební výroby – dle objemu tržeb“, „podniky stavební výroby – dle velikosti aktiv“ a „podniky stavební výroby – dle počtu zaměstnanců“.

http://www.ohlzs.cz/

Miloš Forman je jedním z nejvýraznějších šiřitelů české kultury a dělá výborný zvuk České republiky ve světě. Mimo jiné je také milovník plzeňského piva, a my jsme velmi hrdí na to, že je náš certifikovaný ambasador, „říká Karel Kraus, senior brand manager Pilsner Urquell“, a dodává: „Velice rádi jsme tedy podpořili tento projekt. S lehkou nadsázkou můžeme říci, že plzeňské pivo, stejně jako Miloš Forman, je také šiřitelem české kultury ve světě a pomáhá v budování image České republiky. Vždyť 70procent všech světlých piv je vařeno na základě právě Pilsner Urquell a jméno „pils“ je ve světě synonymem pro kategorii světlých piv.

http://www.pilsner-urquell.cz/ 

 

Auto, které sluší osobnostem.

http://www.bmw.cz/

 

PRODUCENT DĚKUJE MEDIÁLNÍM PARTNERŮM FILMU

 

Metropolis 80x

 

Distribuci filmu podpořil

 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.