* Aktuality

 Premiéra: 16. května 2013

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Rockový svět prochází proměnou

Film o Nazareth se stává unikátem! Zachytil totiž poslední měsíce, kdy s kapelou zpíval leader skupiny Dan McCafferty. V květnu se ještě zúčastnil premiéry v Praze, ale v létě ze zdravotních důvodů odešel "do penze".
 

Nazareth schválili rockument. Může do kin!

Nestává se často, aby premiérové publikum odhodilo škrobenost a během projekce se chovalo v kině jako na rockovém koncertě. V kině Světozor na premiéře dokumentu Nazareth – Nekonečný rockový mejdan to ale vypadalo jako na rockové party. Publikum spontánně reagovalo, bavilo se, zpívalo s kapelou nebo tleskalo do rytmu muziky.
 

Nazareth v Praze

Pete Agnew, Dan McCafferty, Lee Agnew a Jimmy Murrison členové slavné skotské rockové kapely splnili slib a ve středu 8. května přiletěli do Prahy, aby se zúčastnili premiéry rockumentu režiséra Miloslava Šmídmajera Nazareth – Nekonečný rockový mejdan, která se uskutečnila ve čtvrtek 9. května v kině Světozor. Nazareth zůstávají v Praze do pátku.
 

Nazareth přijedou

Členové legendární skupiny Nazareth přiletí do Prahy na předpremiéru dokumentu Nekonečný rockový mejdan (9. 5. 2013).Uskuteční se v kině Světzor a party se bude konat v Hard Rock Cafe. Film pak vstoupí do kin do týden později 16. 5. 2013.
 

Utajená projekce

Den po koncertu skotských rockerů Nazareth v pražské Lucerně se v kině MAT uskutečnilo promítání pracovního sestřihu filmu s pracovním názvem Nazareth: Nekonečný rockový mejdan – a to za účasti basisty Pete Agnewa a kytaristy Jimmy Morrisona.

 

Natáčení u Nazareth

V týdnu od 3. do 9. února 2012 pokračovalo v Dunfermlinu ve Skotsku natáčení dokumentu o skupině Nazareth. V typicky deštivém počasí baskytarista Pete Agnew provázel štáb městem a ukazoval důležitá místa pro skupinu (mimochodem i místo, kde začal pracovat po škole jako architekt). Natáčelo se i u něho doma a u zpěváka McCafertyho stejně jako u kytaristy Murrisona v Perthu… a samozřejmě také při zkoušce před novým turné.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.