* Aktuality
HLAVNÍ PARTNER
 
 
 
 
PARTNEŘI
 
 
 
 
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
 
 
 
 
 
 
SPOLUPRÁCE
 
 
 
 
DISTRIBUCE
 
   
 
 
Výroba filmu byla podpořena Českou republikou prostřednictvím Státního fondu kinematografie z programu filmových pobídek
 
 

Případ mrtvého nebožtíka v Olomouci a v Ostravě

9. 1. 2020 se uskuteční předpremiéra filmu Případ mrtvého nebožtíka v Olomouci (Cinestar 20:00), kde se film také natáčel. Předpremiéry se zúčastní Hana Vagnerová, Lukáš Příkazký, Tereza Srbová, kameraman Peter Beňa a režisér Miloslav Šmídmajer. O den později 10. 1. se uskuteční předpremiéra také v Ostravě za přítomnosti autora scénáře Lumíra Holčáka, který v Ostravě žije.
 

Trenky z Případu mrtvého nebožtíka

Případ mrtvého nebožtíka bude mít svůj merchandising a tím budou první filmové trenky. Nechte se překvapit.
 

Případ mrtvého nebožtíka v reklamě

Reklamní kampaň na film Případ mrtvého nebožtíka byla již spuštěna. V kinech už jsou plakáty, bannery a stojky a samozřejmě i trailer. A uvidíte-li na podlaze třeba u pokladny kin obrys mrtvoly, patří zaručeně k našemu filmu :-).
 

Trailer do kin

 25. října 2019 vstupuje do kin trailer ke komedii Případ mrtvého nebožtíka. Trailer také prozrazuje datum kinopremiér: 16. ledna 2020. Film si dělá legraci z přemnoženého žánru kriminálek.

 

Dotáčka Případu mrtvého nebožtíka

1. 9. 2019 proběhla dotáčka komedie Případ mrtvého nebožtíka s Evou Holubovou, která ztvárňuje roli Sladké-Kozinové. I když herečka z kamarádství přijala malou roli, je přesto výrazná a dokáže rozesmát.
 

Natáčení skončilo

V červenci 2019 proběhlo natáčení nové komedie od tvůrců Probudím se včera. V hlavních rolích se objeví David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát a Lukáš Příkazký. Premiéra je plánována na leden 2020.
 

První klapka

První klapka klapla v nejoblíbenější den všech školáků 1. července 2019. První natáčecí den proběhl v Olomouci.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.