* Aktuality

NAPSALI O NÁS

 

Generální partner

 

Hlavní partneři

 

Partneři

 

Mediální partneři

 

Distributor

 

PREMIÉRA 15. března 2012

 

Partneři premiéry

 

Probudím se včera nejsledovanějším filmem

Probudím se včera vysílala TV Nova v pátek 29. 11. 2019 ve 20:20 a v divácké skupině 15-54 byl nejsledovanějším pátečním filmem, vidělo ho 728 tisíc diváků 15+, 433 tisíc diváků ve skupině 15-54 a 640 tisíc diváků ve skupině 15-69. Při nedělní repríze opět na TV Nova 1. 12. 2019 v 15:20 vidělo film 295 tisíc diváků do 54 let a 419 tisíc diváků ve skupině 15+.
 

Probudím se přes milion!

Šesté uvedení komedie Probudím se včera na Nově překonalo opět milionovou sledovanost. V pátek 30. 11. 2018 sledovalo film přes 831 tisíc diváků, sobotní reprízu na Nova Cinema pak přes 190 tisíc diváků.
 

Mádl zvítězil nad Danielem Craigem!

Komedie Probudím se včera s Jiřím Mádlem v hlavní roli porazila ve sledovanosti v sobotu 5. října při televizní premiéře na TV NOVA Jamese Bonda (PRIMA TV), a to prý agent 007 neprohrává! Komedii režiséra Miloslava Šmídmajera vidělo v průměru 1,4 mil. diváků a stala se nejsledovanějším pořadem večera!
 

Africké projekce filmu Probudím se včera

Po přehlídce v Izraeli se bude komedie Probudím se včera promítat v dalších exotických zemích – v Etiopii a Keni.
 

Hodnocení na jedničku

V listopadovém čísle časopisu Cinema vyšla aktuální recenze k vydání DVD s filmem Probudím se včera. Film získal hodnocení 100%!
 

Probudím se včera v Chemnitz

Film Probudím se včera byl vybrán na festival Schlingel v neměckém Chemnitzu. Dvě projekce se uskuteční ve dnech 15. a 19. října 2012. Druhé projekce se zúčastni Jirka Mádl, který si v komedii zahrál postavu Petra Kováře a režisér Miloslav Šmídmajer.
 

Křest DVD Probudím se včera

V pondělí 15. října 2012 se koná od 17:30 v prostorách OC Letňany u fontány a pod patronací supermarketu TESCO křest DVD se školní komedií Probudím se včera. Akce se zúčastní herci Jiří Mádl, Eva Josefíková, Zlata Adamovská a režisér Miloš Šmídmajer. Moderuje Petr Vágner.
 

Probudím se včera na DVD a Blue-ray

Úspěšná komedie ze studentského prostředí Probudím se včera vychází 10. října 2012 na DVD a na Blue-ray. Distributorem je Magic Box.
 

Probudím se včera na první příčce TOP 20!

Už po prvním víkendu odsunula komedie ze studenstkého prostředí film Železná lady s oskarovou Maryl Streepovou z první příčky TOP 20. I v téměř letním počasí ji za víkend vidělo 40 787 diváků! Na druhé místo se dostal animovaný Lorax se 7 tisící návštěvníků. Železná lady spadla na třetí příčku.
 

Premiérový maraton Probudím se včera

Komedie Probudím se včera má už za sebou slavnostní premiéru v Praze, a první úspěšné regionální premiéry v Olomouci, Uherském Hradišti a Českých Budějovicích za účasti Jiřího Mádla, Evy Josefíkové, Elišky Křenkové a režiséra Miloslava Šmídmajera. Na setkání s tvůrci a na autogramiádu se mohou diváci těšit ještě ve čtyřech městech.
 

Premiéra Probudím se včera je již minulostí

Na 800 hostů, známých osobností, herců, přátel i členů filmového štábu se sešlo včera, ve středu 14. března 2012 ve Společenském sále bývalého Paláce kultury v Praze, aby se zúčastnili slavnostní premiéry nové české komedie režiséra Miloslava Šmídmajera Probudím se včera.
 

Probudím se včera vychází knižně

14. března 2012 na slavnostní premiéře filmu Probudím se včera byla pokřtěna stejnojmenná kniha Lumíra Holčáka, kterou vydalo nakladatelství XYZ ve spolupráci s Albatros Media a.s.
 

Probudím se včera na Slovensku!

Nebývá zvykem, aby české filmy měly na Slovensku premiéru dříve než v Čechách. Continental Film, slovenský distrubutor Probudím se včera získal výjimku a uvedl premiéru komedie s jednodenním náskokem před Prahou, tj. v úterý 12. března 2012. Premiérové publikum v Žilině, Trenčíně a Trnavě se skvěle bavilo a potvrdilo tak, že i Slováci mají smysl pro humor a legraci.
 

Zlata Adamovská nejoblíbenější herečkou

Srdečně gratulujeme paní Zlatě Adamovské k vítězství v divácké soutěži o nejoblíbenější herečku, kterou ve spolupráci s Českým lvem uspořádal Seznam.cz. Toto vítězství nám udělalo upřímnou radost a doufáme, že Zlata Adamovská potěší své diváky a příznivce i v roli profesorky matematiky a chemie v nové školní komedii Probudím se včera, kterou si doslova užívala.
 

Barrandovský videostop

25. února byl na programu další díl Barrandovského videostopu, v němž se představili herci a tvůrci nové školní komedie Probudím se včera. Hosty byli režisér filmu Miloslav Šmídmajer, autor hudby Zdenek Marta, Ljuba Krbová a Jana Doleželová. Postarali se o skvělou atmosféru, sršeli vtipem a dařilo se jim úspěšně mást i soutěžící.
 

Premiéra Probudím se včera ve stylu 80. let

Slavnostní premiéra školní komedie Probudím se včera proběhne 14. března ve 20:00, kde jinde než v Pakulu, tedy v Paláci kultury, tedy úplně přesně v Kongresovém centru Praha ve velkém stylu 80. let. Setkáte se s Jiřím Mádlem, Evou Josefíkovou, Filipem Blažkem a celou plejádou herců na plátně i naživo.

 

Probudím se včera má za sebou už první projekci

Zatím však šlo jen o testovací projekci finálního sestřihu, která proběhla ve čtvrtek 20. října 2011 v kinu Atlas. Miloslav Šmídmajer, producent a režisér komedie ze školního prostředí, chtěl ověřit reakce publika na film, i když mohl nabídnout jenom "pracovní" verzi bez postsynchronů a pouze s pomocným zvukem a hudbou.
 

Tisková konference

V úterý 6. září proběhla v kině MAT tiskovka k ukončení natáčení komedie ze studentského prostředí s překvapivým výletem do minulosti Probudím se včera. Zúčastnili se jí režisér a producent Miloslav Šmídmajer a herci Jirka Mádl, Ljuba Krbová, Eva Josefíková, Filip Cíl, Zuzana Kopřivová a Michael Foret.
 

Dotočná komedie Probudím se včera

Z pátku na sobotu, resp. několik minut po půlnoci 6. srpna 2011, skončilo hlavní natáčení nové české komedie Probudím se včera, a to v postmoderních prostorách pražského studia Avion. Tady proběhlo setkání hlavního hrdiny Petra Kováře (Filip Blažek) s odborníkem na přenosy v čase Dr. Prubnerem (Petr Nárožný).

 

Skončilo natáčení komedie Probudím se včera

Na konci týdne skončilo natáčení školní komedie Probudím se včera s Jirkou Mádlem, Evou Josefíkovou a Filipem Blažkem v hlavních rolích. Příběh středoškolského profesora, který se vydává na cestu do minulosti za svou studentskou láskou Eliškou, aby napravil to, co kdysi promeškal, završilo noční natáčení z pátku na sobotu.

 

Mádlova spolužačka Eliška odhalena! A s ní i výherci soutěže!

Sedmnáctiletou Elišku v komedii Probudím se včera po boku Jiřího Mádla hraje Eva Josefíková. Ze správných odpovědí jsme vylosovali dva výherce, a jak jsme slíbili, první navštíví natáčení. Druhý dostává dárek od producenta. Návštěvu natáčení tímto vyhrává Patrik Woznicki z Litoměřic. Pozornost od producenta Kamila Pilnáčková, Rašovice u Uhlířských Janovic. Děkujeme všem soutěžícím za účast a podporu. Těšíme se na Vás v kině.
 

Čtyřicetiletý Jirka Mádl prozrazen! A s ním i výherci soutěže!

Čtyřicetiletého Jirku Mádla v komedii Probudím se včera již známe!!! Je jím Filip Blažek. Ze správných odpovědí jsme vylosovali dva výherce, a jak jsme slíbili, první navštíví natáčení a druhý dostane dárek od producenta. Návštěvu natáčení tímto vyhrává Klára Pleskáčová z Libic nad Dobravou.
 

Známe výherce FILMOVÉ SOUTĚŽE!

Děkujeme všem za to, že se zúčastnili naší filmové soutěže, kterou jsme vyhlásili v minulých dnech za podpory mediálního partnera Seznam.cz. Přišlo nám více než 4 000 odpovědí, ale jenom 35% splnilo všechny podmínky soutěže.

 

Vítězné písničky pro film Probudím se včera

SEVERNÍ VÍTR a REKLAMA NA TICHO Skončila soutěž, kterou jsme pořádali s mediálním partnerem SEZNAM.CZ na písničky, které byste chtěli slyšet v komedii PROBUDÍM SE VČERA, kde si hlavní hrdina musí „odskočit“ do roku 1989, aby konečně našel odvahu a vyznal lásku své spolužačce Elišce.
 

NATÁČÍME!

V pondělí 27. června, krátce před letními prázdninami, se JIŘÍ MÁDL přesunul k malebnému zámku v Ploskovicích a šlápnutím do pedálů (jako správný cyklista) zahájil romantický výlet do minulosti. Společně s filmovým štábem tak odstartoval natáčení nové netradičně pojaté studentské komedie PROBUDÍM SE VČERA.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.