* Aktuality

NAPSALI O NÁS

 

Generální partner

 

Hlavní partneři

 

Partneři

 

Mediální partneři

 

Distributor

 

PREMIÉRA 15. března 2012

 

Partneři premiéry

 

*

Probudím se včera

Dotočná komedie Probudím se včera

Z pátku na sobotu, resp. několik minut po půlnoci 6. srpna 2011, skončilo hlavní natáčení nové české komedie Probudím se včera, a to v postmoderních prostorách pražského studia Avion. Tady proběhlo setkání hlavního hrdiny Petra Kováře (Filip Blažek) s odborníkem na přenosy v čase Dr.  Prubnerem (Petr Nárožný) a Petrovo konečné rozhodnutí vrátit se na chvíli do minulosti za svou studentskou láskou Eliškou.

O několik hodin později se celý štáb, už v uvolněné náladě, setkal v restauraci Kopyto na Žižkově na dotočné. Režisér i producent komedie Miloslav Šmídmajer poděkoval všem za jejich opravdu skvěle odvedenou práci na projektu, který byl velmi náročný, tím spíš, že počasí letošního léta nebylo k filmařům příliš vlídné. Všichni se však shodli na tom, že atmosféra na natáčení byla mimořádně pohodová a že by se rádi „probudili včera“ a zopakovali si tohle skvělé natáčení.  Ostatně to se jim symbolicky splní, protože díky několika málo záběrům, které se nedodělaly kvůli dešti a odjezdu Jirky Mádla do zahraničí, se všichni sejdou na malé dotáčce na sklonku srpna.

Pozvání na dotočnou přijali i herci Miroslav Táborský nebo Simona Postlerová a další. Řada však musela s lítostí odmítnout kvůli dovoleným nebo jiným pracovním závazkům.

Nechyběl ale Jirka Mádl, který se vrátil ze zahraničí do Prahy na jeden den právě kvůli dotočné. Spolu s partou mladých herců, kteří si zahráli role studentů, udával rytmus a tón celému večeru. Nakonec  odlákal partu mladých herců, kteří si zahráli ve filmu role studentů do nedaleké „tančírny“, aby si zopakoval svoje taneční kreace, které spolu s Evou Josefíkovou, coby Eliškou předvedli ve filmu na diskotéce.

Od pondělí bude komedie Probudím se včera v rukou střihače Adama Dvořáka, který spolu s  režisérem Miloslavem Šmídmajerem dodá filmu konečnou podobu. 

Diváci uvidí komedii v kinech v březnu 2012. Za několik málo dní půjde už do kin upoutávka na film – teaser.

 
Copyright © 2018 Bio Illusion, s.r.o.