* Aktuality

NAPSALI O NÁS

 

Generální partner

 

Hlavní partneři

 

Partneři

 

Mediální partneři

 

Distributor

 

PREMIÉRA 15. března 2012

 

Partneři premiéry

 

*

Probudím se včera

Premiéra Probudím se včera je již minulostí

Na 800 hostů, známých osobností, herců, přátel i členů filmového štábu se sešlo včera, ve středu 14. března 2012 ve Společenském sále bývalého Paláce kultury v Praze, aby se zúčastnili slavnostní premiéry nové české komedie režiséra Miloslava Šmídmajera Probudím se včera. K nim přibyli i televizních diváci TV NOVA, která vysílala úvodní část premiéry živě!

Herci a tvůrci nové školní komedie Probudím se včera mají tedy slavnostní premiéru úspěšně za sebou. Stylově završili své úsilí v bývalém Paláci kultury v Praze, který "sluší" tak trochu retro komedii. Atmosféru 80. let zvláště mladí herci navodili dobovými kostýmy, nechyběly ani školní lavice s tabulemi a jiné dobové i školní doplňky. Herec Jiří Mádl si například oblékl světlé džíny a červenou mikinu s Mickey Mousem, dozdobil se legendárními "céčky" a přijel na premiéru na koloběžce. Neúnavně s ní řádil v zákulisí, když se bohužel na jeviště moc nevešla kvůli pyrotechnice. Pokřtěna byla i stejnojmenná kniha Probudím se včera autora a scénáristy Lumíra Holčáka, kterou vydalo nakladatelství XYZ. Jiří Mádl se aktivně ujal křestu a knihu doslova vykoupal v šampaňském s přáním, aby film i knížka si našly cestu k divákům a čtenářům. Na úvodních „medvědech“ se sešla řada zajímavých hereckých tváří, mj. Eva Josefíková, Filip Blažek, Martina Preissová, Jana Doleželová, Roman Šebrle, Jan Vondráček, Anna Polívková, Filip Cíl, Zuzana Kopřivová, Eliška Křenková, Richard Nedvěd, ale také režisér Miloslav Šmídmajer a jeho nejbližší spolupracovníci: Martin Duba, Zdenek Merta, Adam Dvořák, Pavel Dvořák, Lucie Ulíková, Lumír Holčák a další tvůrci. Chyběl jedině kráílík, který je tak důležitý pro tuto komedii. Prý už má dost filmařů a neustálého běhání a navíc nebude nikomu dělat "medvěda". Večerem vtipně provázel Roman Vojtek. Poslední tečkou slavnostního premiérového ceremoniálu, který živě vysílala TV NOVA, byl malý ohňostroj – pan režisér to má prý rád.

Pak už dostala slovo samotná komedie. Publikum v sále se po celou dobu projekce upřímně bavilo, o výbuchy smíchu nebyla nouze a závěr filmu ptrovázel dlouhotrvající potlesk. Všichni se pak společně sešli  v nedalekém Music Clubu ÓČKO na afterparty, kde se slavilo, popíjelo a tančilo téměř až do rána.

 
Copyright © 2018 Bio Illusion, s.r.o.