* Aktuality

NAPSALI O NÁS

 

Generální partner

 

Hlavní partneři

 

Partneři

 

Mediální partneři

 

Distributor

 

PREMIÉRA 15. března 2012

 

Partneři premiéry

 

*

Probudím se včera

Skončilo natáčení komedie Probudím se včera

Na konci týdne skončilo natáčení školní komedie Probudím se včera s Jirkou Mádlem, Evou Josefíkovou a Filipem Blažkem v hlavních rolích.  Příběh středoškolského profesora, který se vydává na cestu do minulosti za svou studentskou láskou Eliškou, aby napravil to, co kdysi promeškal, završilo noční natáčení z pátku na sobotu. Těsně po půlnoci (už 6. srpna) tak mohl režisér Miloslav Šmídmajer poděkovat celému štábu i hercům Petru Nárožnému a Filipu Blažkovi, kteří byli právě na place, za jejich skvělou a obětavou spolupráci na této nové české komedii. S úlevou také konstatoval, že experimentální výlet do minulosti skončil dobře nejen pro hlavního hrdinu, ale i pro celý štáb a další herce – v minulosti se na nikoho nezapomnělo a všichni se vrátili do současnosti bez úhony a navíc velmi rádi.  Jakby ne – komu by se chtělo vrátit natrvalo do pokřivené doby těsně před sametovou revolucí?

Natáčení vtipné a originální komedie probíhalo třicet dní v Praze, Litoměřicích, Lovosicích, Ploskovicích a Veltrusech. V komedii účinkuje přes šedesát herců a kolem 200 komparsistů.

Na filmu se „klaplo“ více než 1900x. Není to však konečné číslo, protože se počítá s malou dotáčkou několika záběrů na sklonku srpna, které nebylo možné dotočit podle plánu kvůli deštivému počasí a odjezdu Jiřího Mádla do zahraničí. Je to sice malá komplikace, členové štábu, ale i herci, jsou nakonec rádi – atmosféra na tomto natáčení byla mimořádné pohodová, a tak si ji všichni rádi zopakují a připomenou!

A pokud chcete nějakou perličku a mimořádný výkon, pak catering hlásí, že během natáčení byla nadstandardní spotřeba kávy - na jeden den přes 2 kilogramy! Na hektolitry se to prý nedá propočítat! Ale jinak se tam vařilo jako v nejvybranější restauraci a vepřová žebírka na medu by odrovnala i Zdeňka Pohlreicha!

 
Copyright © 2018 Bio Illusion, s.r.o.