* Aktuality


Generální partner


Hlavní partneřiPartneři


Mediální partneři


Rodinka

Aktuality

Filmová Rodinka – jednička na obrazovkách!

První televizní neděle roku 2015 patřila jednoznačně Rodince – filmové verzi volného pokračování legendárního seriálu Taková normální rodinka v režii Dušana Kleina a s Danielou Kolářovou, Janou Štěpánkovou a Jaromírem Hanzlíkem v hlavních rolích. Potěšila 1 035 tisíc diváků!! TV NOVA ji odvysílala jako hlavní nedělní večerní pořad ve 20:22 hodin.
 

Rodinka vás zve do kina

Ve čtvrtek 9. prosince 2010, kdy v kinech odstartovala Filmánie, měla svoji distribuční premiéru i Rodinka, resp. filmový sestřih seriálu, který producent uvádí přednostně v kinech. V době Filmánie budou vstupenky na film za 50 Kč. A pozor! Rodinka bude v kinech jen po omezenou dobu, ve velkých kinech jen v prosinci, v lednu se pak bude dohrávat v menších městech.
 

Rodinka má trailer

Rozhodnutí producenta uvést RODINKU přednostně na filmová plátna ve filmovém sestřihu je potvrzené a v kinech už se promítá trailer, z něhož si mohou diváci udělat první představu o tom, jak vypadá rodinka Fan Vavřincové dnes a jak si třeba Káča s Pavlou dokáží poradit se Zdeňkovým úrazem, který si způsobil v tanečních kurzech pro dospělé.
 

Rodinka ve střižně

Ve vánoční atmosféře, jak předepisuje scénář posledního dílu, skončilo v hostivařských ateliérech natáčení šestidílného seriálu Rodinka. I když Vánoce nadělily členům rodinky spoustu krásných dárků a nečekaných překvapení, které jistě potěší i diváky, do posledních záběrů se vmísila i špetka smutku, že příjemné rodinné setkání, které natáčení i scénáře nabídly, končí.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.