* Aktuality


Generální partner


Hlavní partneřiPartneři


Mediální partneři


*

Rodinka

Rodinka vás zve do kina

Ve čtvrtek 9. prosince 2010, kdy v kinech odstartovala Filmánie, měla svoji distribuční premiéru i Rodinka, resp. filmový sestřih seriálu, který producent uvádí přednostně v kinech. V době Filmánie budou vstupenky na film  za 50 Kč. A pozor! Rodinka bude v kinech jen po omezenou dobu, ve velkých kinech jen v prosinci, v lednu se pak bude dohrávat v menších městech. K dispozici bude 15 kopií 35mm a další digitální.
Diváci se tak mohou konečně po létech těšit na setkání s Pavlou, Káčou a Zdeňkem, které si opět s chutí zahráli Jana Štěpánková, Daniela Kolářová a Jaromír Hanzlík. Seznámí se i s dalšími členy rodinky, protože raubířům je dnes 40 a mají svoje vlastní potomky,  kteří  naštěstí zdědili po rodičích i prarodičích „praštěné“ geny i smysl pro legraci. Soužití tří generací pod jednou střechou tak přináší  řadu kuriózních kolizí, které se i dnes řeší s humorem a nadhledem. 
Pokud přijmete pozvání Rodinky do kina, tak se u velkého rodinného stolu najde vždy  židle i pro vás, nebude chybět maminčin dvojctihodný koláček, praštěná historka o babiččině pokladu, neprůstřelné noční košilce nebo pohádka o Zelené Karkulce a spousta překvapení včetně těch štědrovečerních.
 
Copyright © 2018 Bio Illusion, s.r.o.