* Aktuality


Generální partner


Hlavní partneřiPartneři


Mediální partneři


Rodinka

O filmu


Nová setkání se „starými“ oblíbenými hrdiny Pavlou, Káčou, Zdeňkem, dvojčaty-raubíři (dnes jsou z nich muži v nejlepších letech) a „novými“ rodinnými příslušníky, o které se rodinka za více než třicet let od svého vzniku rozrostla.

V hlavních rolích: JANA ŠTĚPÁNKOVÁ, DANIELA KOLÁŘOVÁ a JAROMÍR HANZLÍK. Tuto hvězdnou hereckou trojici doplní neméně skvělí kolegové: Petr Forman, Lenka Vlasáková, Lucie Vondráčková, Josef Polášek, Radek Zima, Naďa Konvalinková, Tereza Kostková, Petr Kostka, František Němec, Markéta Frösslová, Jakub Slach, Josef Náhlovský, z té nejmladší generace Veronika Svobodobá a malá Agátka Zímová coby „raubíř v sukních“. Nebudou chybět ani želvičky Poldinky a pes Alarm.

Sympatické na tomto setkání je, že dnešní RODINKA „zdědila“ originální smysl pro humor, milou ujetost, zálibu v ztřeštěných nápadech i schopnost tolerance a že jde pořád o malou komunitu lidí, kteří se mají rádi a pro které je rodina a vzájemná soudržnost na prvním místě. Tedy tradiční hodnoty, na které se dnes už trochu pozapomíná.

Stejně jako kdysi, i dnes je centrem dění RODINKY hala a kuchyně, kde se scházejí a řeší s humorem sobě vlastním všechny problémy, trable, legrační i vážnější kolize, prožívají krásné rodinné chvíle… Nebo – a to je novinka – scházejí se v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na „tropy“. Pěstuje zde orchideje, které by mu záviděl i slavný detektiv Nero Wolf. Rodinné porady v tropech mají většinou tak trochu tajnůstkářský ráz. Budou to tedy opět setkání, která nabídnou divákům chvíle nabité pozitivní energií a rodinnou pohodou.

Seriál:  Stopáž: 6x 26 minut

1. díl   SLAVÍME!
2. díl   MILIÓNOVÁ TCHÝNĚ
3. díl  TEČE NÁM DO BOT
4. díl  MILÁČEK DAISY
5. díl  CAPUCCINO SE ŠLEHAČKOU
6. díl  ŠTĚDROVEČERNÍ PŘEKVAPENÍ

Natáčení : 20. srpna 2010 – 18. září 2010 / FILM STUDIO GATTEO, Hostivař

PRODUCENT: BIO ILLUSION
GENERÁLNÍ PARTNER: M&M REALITY
HLAVNÍ PARTNEŘI: PENNY MARKET, BRAMAC
PARTNEŘI: EWOPHARMA s produktem REVALID
  BOHUŠOVICKÉ MLÉKÁRNY s produkty BOBÍK A KAPUCÍN
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI: ČESKÁ POŠTA, RÁDIO IMPULS, TV MAGAZÍN, KATKA, SVĚT ŽENY, DENÍK

 

Seznamte se s RODINKOU aneb KDO JE KDO

„Hlavou“ rodiny jsou stále Pavla, Káča a Zdeněk v podání Jany Štěpánkové, Daniely Kolářové a Jaromíra Hanzlíka, které si dobře pamatujeme z původního seriálu Taková normální rodinka. Někteří její členové už nejsou mezi námi, ale jiní zase za léta přibyli, jistými proměnami prošli i hlavní hrdinové… Představujeme tedy současnou RODINKU.

 
 
 
Copyright © 2018 Bio Illusion, s.r.o.