* Aktuality
HLAVNÍ PARTNEŘI
   

PARTNEŘI
   
 

DISTRIBUTOR
   

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
   
 
 
 

 

Vejška

Aktuality

DVD s Vejškou pokřtěno Vltavou

Originálním způsobem proběhl křest DVD s filmem Vejška, který měl premiéru 23. ledna 2014. Křest se odehrál na břehu Vltavy nedaleko Karlova mostu, kde se v minulém roce natáčela jedna ze sekvencí filmu. Křtu se zúčastnil režisér Václav Vorel a řada herců: Jiří Mádl, Eva Josefíková, Jakub Kohák a také hejno bílých labutí.
 

Vejška vysoko v TOP 10

Pět týdnů po premiéře se film Vejška stále drží mezi nejnavštěvovanějšími filmy v TOP 10! Přes příznivou reakci diváků i kritiky zaostává však za půlmilionovým Gymplem. Vejška režiséra Tomáše Vorla však boduje na Slovensku, kde v posledních letech ubývá diváků v kinech. Volné pokračování Gymplu zde vidělo už přes 30 000 diváků.
 

Vejška má teaser

Nový teaser k filmu Vejška představili režisér Tomáš Vorel, producent Miloš Šmídmajer a představitel hlavní role Kocourka Tomáš Vorel jr. na festivalu v Karlových Varech v živém vysílání České televize.
 

Vejška – natáčí se

2. dubna 2013 začalo natáčení volného pokračování úspěšného Gymplu. Opět v režii Tomáše Vorla s Tomášem Vorlem juniorem a Jirkou Mádlem v hlavních rolích. Hlavní ženskou postavu – dívku Julii –představuje Eva Josefíková. Natáčet se bude do konce května.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.