CZ EN
Legenda o filmu foto
Legenda

Legenda

příběh o lidské vůli, naději a koni, který se rodí jednou za sto let

Film Legenda vypráví příběh tří životních outsiderů, kteří se navzdory osudu i pohnuté době stali legendami. Kůň určený na jatka. Jezdec vracející se do sedla ve věku, kdy ostatní končí závodní kariéru. Trenér na sklonku života a okraji společnosti. Spolu přinesli naději všem, kteří se s jejich příběhem setkali.
 
Rychlost,  láska ke koním, touha po vítězství, krásné ženy, velké naděje a velká zklamání. To všechno je svět koňských dostihů. Sedmadvacetiletý Richard Handl se pokouší o jezdeckou kariéru deset let po té, co měl být jednou provždy z dostihového světa vyřazen. Zdaleka už nemůže mít tak dobré koně jako jeho hlavní rival Filip Redl, a zdaleka už nemá tolik času, co jeho mladší soupeři. Zbývá jediná cesta – překročit hranice svých možností. Je ale možné s koněm odsouzeným na smrt vyhrát nejtěžší závod všech dob – Velkou Pardubickou? A  co všechno musí jezdec, ale i lidé kolem něj obětovat, aby se svému snu přiblížili?  
 
Na startovní čáru se postavili jezdec bez budoucnosti, trenér s pohnutou minulostí a kůň na odpis. Věděli, že jsou jeden pro druhého poslední nadějí.
 

FotoLegenda (1) Legenda (2) Legenda (3) Legenda (4) Legenda (5) Legenda (6)
2021 ....... 2024 © bioillusion.cz
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
webdesign | websystem | KAO.cz