CZ EN

Bio Illusion je společnost s ručením omezeným, která byla založena v roce 2003. Její pracovníci však mají v oblasti produkční a filmové a televizní výroby dlouholeté zkušenosti.

Bio Illusion se zabývá producentskou činností v oblasti celovečerních filmů, a to od vyhledávání námětů a autorů, vývoje scénáře, přes natáčení a postprodukci až po premiérové uvedení filmu včetně účasti na mediální kampani.
Nabízíme rovněž kompletní produkční servis pro výrobu celovečerních filmů, seriálů, televizních programů i reklamních spotů na zakázku.

Základní filozofií společnosti je produkovat kvalitní filmy v širokém žánrovém záběru s výraznou orientací na komediální příběhy, které by dělaly radost tvůrcům, ale hlavně nabídly divákům laskavý humor, pohodu, smích i dojetí a byly zárukou trvalého diváckého zájmu.

V čele společnosti stojí producent a režisér Miloslav Šmídmajer, který je členem Evropské Filmové Akademie. 

ServisBio Illusion je zkušený expert v realizaci filmových a televizních projektů. Dbáme na to, aby každý projekt byl jedinečný a vznikal v kreativní a přátelské atmosféře. Na výrobě projektů spolupracujeme se špičkovými profesionály a zakládáme si na tom, že pro každý projekt nalezneme kreativní řešení a výstupy dodáme včas a v rámci domluveného rozpočtu.

Díky tomu, že vytváříme vlastní originální projekty, rozumíme potřebám a obavám zadavatele a staráme se o každý projekt jako o vlastní, abychom doručili prvotřídní kvalitu a dostáli nejvyšším standardům filmového servisu.

Výhodou produkce v ČR jsou mimo jiné 20% pobídky (které by se měly v závislosti na vládním rozhodnutí brzy navýšit), možnost minoritní koprodukce a mnoho lokálních a regionálních podpor pro natáčení na lokacích včetně Fondu Praha ve filmu, Jihomoravský filmový fond, Zlínský filmový fond atd.

Reklama, partneři filmůBio Illusion zajišťuje kompletní reklamní kampaně navázané na konkrétní české filmy s konkrétními herci a ve stylu daného filmu. Bio Illusion nabízí několik partnerských balíčků, ale i individuální řešení na míru.

Umíme vyhovět všem typům společností od nadnárodních korporací po malé české firmy. Reference najdete na detailu každého z realizovaných filmů. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty


Bio Illusion, s.r.o.
Jabloňová 2929/30
106 00 Praha 10
IČ:   62908049
DIČ:   CZ62908049

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
Krajského soudu v Praze, oddíl C, vložka 34606.
Kanceláře:
Baarova 43/27
140 00 Praha 4


ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2020 ....... 2021 © bioillusion.cz
webdesign | websystem | KAO.cz